Pompy ciepła Busko-Zdrój

Doradztwo oraz montaż pomp ciepła z województwa świętokrzyskiego.

Pompy ciepła – ogrzewanie nie musi być drogie

W ostatnich latach ogrzewanie domu czy firmy stało się bardzo kosztowne. Pompa ciepła to rozwiązanie dla osób, które dbają o swój budżet domowy i chcą obniżyć rachunki za ogrzewanie. Montaż pompy ciepła z Solar Technika sprawi, że nie będziesz obawiał się rachunków a inwestycja zwróci się w krótkim czasie.

Dlaczego powienieś zainwestować w pompę ciepła?

Ekologiczne rozwiązanie

Nawet 80% energii pozyskuje się z powietrza, dzięki czemu spaliny są zredukowane do zera, a zużycie prądu zmniejsza się do 20%. W połączeniu pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną ogrzewanie Twojego domu może stać się darmowe.

Komfort
użytkowania

Pompy ciepła nie wymagają obsługi. Automatycznie utrzymują one ustawioną temperaturę w budynku oraz c.w.u., niezależnie od warunków panujących na zewnętrz. Nie musisz martwić się uzupełnianiem opału ani regularnymi pracami konserwacyjnymi takimi jak wybieranie popiołu.

Bezpieczeństwo
użytkowania

W porównaniu do tradycyjnych systemów grzewczych, pompa ciepła nie stwarza zagrożenia pożarowego i nie niesie ze sobą ryzyka wybuchu gazu. Korzystając z pompy ciepła możesz zrezygnować z czujników czadu i podnieść komfort życia.

Duża
oszczędność

Oszczędność to jedna z najważniejszych zalet pomp ciepła. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania znacznie obniżysz koszty eksploatacji budynku. Koszty ogrzewania i przygotowywania ciepłej wody obniżają się nawet czterokrotnie.

Działanie pompy ciepła

Pompa ciepła to urządzenie pobierające darmową energię zawartą w powietrzu lub gruncie i przy użyciu minimalnej ilości prądu. Energia ta wykorzystywana jest do ogrzewania budynku oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Podczas pracy, pompa ciepła nie emituje żadnych szkodliwych substancji dla otoczenia, co sprawia, że to rozwiązanie jest bardzo ekologiczne. Ciepło generowane przez pompę ciepła pochodzi w ok. 80% z odnawialnych źródeł energii, a tylko w ok. 20% z prądu elektrycznego. Dzięki takiemu podziałowi, każdy może sporo zaoszczędzić na ogrzewaniu. W połączeniu z fotowoltaiką ogrzewanie Twojego domu może być całkowicie darmowe.

Dofinansowanie zakupu i montażu pompy ciepła

Zastanawiasz się nad montażem pompy ciepła i szukasz najlepszego sposobu na finansowanie?O dotację na zakup i montaż pompy ciepła możesz starać się w ramach różnych programów – bezpośrednio i pośrednio dedykowanym pompom ciepła.

„Moje Ciepło” – program dzięki któremu możesz uzyskać dofinansowanie aż do 21 000 zł na gruntowe pompy ciepła oraz do 7 000 tys zł na powietrzne pompy ciepła.

„Czyste Powietrze” – program ramach którego możesz otrzymać dotację na wymianę źródła ciepła na pompę powietrze/woda wynosi do 20 000 zł.

„Mój Prąd 4.0” – program w ramach którego możesz uzyskać dofinansowanie na magazyny ciepła w formie pomp ciepła typu powietrze/woda oraz bufory i zasobniki c.w.u. zasilane przez pompę ciepła, w wysokości do 5 000 zł.

Solar Technika – fachowe doradztwo i montaż

Urszula, Busko-Zdrój

Nad fotowoltaiką zastanawiałam się długo. Moi znajomi namówili mnie do podjęcia decyzji. Do wyboru została firma, która wykona instalację. Spośród kilku porównywanych firm Solar Technika zaproponowała najkorzystniejszą ofertę. Rachunki zmniejszyły się do minimum. Teraz zastanawiam się nad dołożeniem większej liczby modułów i zamiany ogrzewania gazowego na pompę ciepła.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą!

Solar Technika Sp. z o.o.

Siesławice 200N, 28-100 Busko-Zdrój

tel: +48 797 590 493

email. info@solartechnika.com