Klimatyzacja Busko-Zdrój

Doradztwo oraz montaż klimatyzacji z województwa świętokrzyskiego.

Klimatyzacja dla Twojego domu/firmy – zadbaj o swój komfort

Planujesz montaż instalacji klimatyzacyjnej? Chcesz wymienić stare urządzenie na nowe? Poszukujesz specjalistów, którzy pomogą Ci wybrać i zamontować klimatyzator? Skontaktuj się z naszym doradcą.

Oferujemy klimatyzatory od najlepszych producentów

Klimatyzatory TCL

Klimatyzatory ścienne Elite to rozwiązanie skierowane do tych inwestorów, którzy poszukują dobrej jakości w przystępnej cenie. Jednostki wyróżniają się stylowym wzornictwem i wysoką klasą energetyczną A++/A+. Urządzenia wyposażone są w szereg nowoczesnych funkcji poprawiających komfort użytkowników w klimatyzowanym pomieszczeniu, wśród których znajdują się między innymi: I Feel, I Set, Anti-Cold, Pamięć żaluzji, czy Autorestart.

Klimatyzatory Rotenso

Marka Rotenso jest obecna w Polsce od 2014 roku i zyskała bardzo dużą popularność wśród instalatorów i inwestorów poprzez niezawodność, wygląd i stosunkowo niską cenę.

Od samych początków powstania, firma stawia wysokie wymagania urządzeniom klimatyzacyjnym, wentylacyjnym, które były przez firmę produkowane.

Z roku na rok firma Rotenso podbija kolejne rynki i także w Polsce zdobywa szybko dużą popularność, dzięki wysokiej jakości oferowanych urządzeń, które jednocześnie cieszą wyjątkowym designem.

5 letnia gwarancja na urządzenia sprawia, że klimatyzatory Rotenso są w czołówce sprzedaży w naszym kraju.

Co ma wpływ na cenę instalacji klimatyzacji?

Cena klimatyzacji zależy od wielu czyników. Najtańszą opcją, jest montaż jednostki wewnętrznej i zewnętrznej po dwóch stronach tej samej ściany. W takim wypadku koszta montażu takiej klimatyzacji schodzą do absolutnego minimum. Taka instalacja ta nie wymaga dużych ilości rur, kabli czy listew co znacznie wpływa na cenę instalacji klimatyzacji.

Ile kosztuje montaż klimatyzacji?

Końcowa cena montażu klimatyzacji zależna jest od wielu czynników dlatego nie jesteśmy w stanie podać jednolitego cennika. Klimatyzator dobierany jest w zależności od powierzchni lokalu, częstotliwości otwierania drzwi czy liczbie osób przebywających w danym pomieszczeniu. Dlatego też zachęcamy kontaktu z nami w celu oględzin miejsca instalacji klimatyzatora. Po oględzinach miejsca montażu jesteśmy w stanie precyzyjnie oszacować ostateczną cenę za sprzęt jak i usługę. Jeśli macie Państwo jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, odpowiemy na wszystkie pytania.

Solar Technika – fachowe doradztwo i montaż

Urszula, Busko-Zdrój

Nad fotowoltaiką zastanawiałam się długo. Moi znajomi namówili mnie do podjęcia decyzji. Do wyboru została firma, która wykona instalację. Spośród kilku porównywanych firm Solar Technika zaproponowała najkorzystniejszą ofertę. Rachunki zmniejszyły się do minimum. Teraz zastanawiam się nad dołożeniem większej liczby modułów i zamiany ogrzewania gazowego na pompę ciepła.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą!

Solar Technika Sp. z o.o.

Siesławice 200N, 28-100 Busko-Zdrój

tel: +48 797 590 493

email. info@solartechnika.com