Fotowoltaika dla domu i firmy

Oszczędzaj dzięki instalacji PV.

Dowiedz się ile możesz zaoszczędzić dzięki fotowoltaice. Wypełnij formularz.

Nasz doradca wróci do Ciebie z najlepszym rozwiązaniem.

Panele Fotowoltaiczne – Oszczędność dla Domu i Firmy

Niższe
rachunki

Gwarancja
jakości

Szybki
montaż

Fotowoltaika (PV) – jest to proces przetwarzaniem światła słonecznego na energię elektryczną, a dokładnie wytwarzanie prądu elektrycznego z promieni słonecznych przy wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego. Do procesu wytwarzania energii elektrycznej wykorzystywane są panele fotowoltaiczne.

Fotowoltaika jest doceniona przez coraz większą liczbę osób prywatnych jak i przedsiębiorców – zwłaszcza ci, którzy już odczuli korzyści związane z inwestycją.

Fotowoltaika to źródło energii przeznaczone  nie tylko dla tych, którzy chcą oszczędzać, ale też tych dla których ważne jest środowisko. Panele fotowoltaiczne coraz częściej pojawiają się w całej polsce – zarówno w domach prywatnych jak i przedsiębiorstwach. Dzięki nim wyprodukujesz darmowy i ekologiczny prąd i obniżysz rachunki.

Solar Technika – profesjonalne doradztwo i montaż instalacji fotowoltaicznych

Jesteśmy wykonawcą instalacji fotowoltaicznych w Polsce.  Pracujemy na najwyższej jakości materiałach, sprawdzonych producentów. Wszystkie formalności dotyczące dofinansowania załatwiamy za Ciebie. Posiadamy własne ekipy monterskie oraz wszystkie elementy instalacji, dzięki czemu zlecenia wykonujemy w niedługim czasie od podpisania umowy. Udzielamy 25- letniej gwarancji na wydajność paneli. Dzięki zaufaniu, jakim obdarzyli nas nasi klienci – wykonaliśmy do tej pory ponad 2000 instalacji fotowoltaicznych. Cieszymy się, że większość z naszych klientów ponownie korzysta z naszych usług, rozbudowując swoje instalacje PV w celu uzyskania większej przepustowości.Korzystając z Solar Techniki wspierasz lokalnych przedsiębiorców.

Zainwestuj w przyszłość dzięki fotowoltaice

Dzisiejszy świat dąży do odejścia od paliw kopalnych. W przyszłości będziemy zużywać więcej energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych, zarówno do ogrzewania (pompy ciepła), zasilania samochodów. Dlatego już dziś warto zastanowić się o tym, jak pokryć własne zapotrzebowanie na energię elektryczną. Dzięki instalacji PV możesz nie tylko zasilać w energię słoneczną urządzenia, czy naładować samochód elektryczny w swoim domu czy firmie. W połączeniu z pompą ciepła lub klimatyzatorem fotowoltaika jest też doskonałym źródłem ogrzewania.

Nasze realizacje

Solar Technika – fachowe doradztwo i montaż

Urszula, Busko-Zdrój

Nad fotowoltaiką zastanawiałam się długo. Moi znajomi namówili mnie do podjęcia decyzji. Do wyboru została firma, która wykona instalację. Spośród kilku porównywanych firm Solar Technika zaproponowała najkorzystniejszą ofertę. Rachunki zmniejszyły się do minimum. Teraz zastanawiam się nad dołożeniem większej liczby modułów i zamiany ogrzewania gazowego na pompę ciepła.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą!

Solar Technika Sp. z o.o.

Siesławice 200N, 28-100 Busko-Zdrój

tel: +48 797 590 493

email. info@solartechnika.com